שמירה על איכות הסביבה

חברת ארגמן איכות הסביבה בע"מ מתמחה בפינוי פסולת, אספקת דחסניות אשפה ומכולות לפינוי פסולת ללקוחות שונים. החברה מספקת את שירותיה האיכותיים לכל סוגי הלקוחות ובכל חלקי הארץ.

שמירה על איכות הסביבה באמצעות מחזור

חברת ארגמן מדגישה את נושא איכות הסביבה, ולכן משקיעה מאמצים רבים בתחום המחזור. החברה אוספת פסולת ומעבירה אותה לאתרים ייעודיים, שבהם היא עוברת מיון לצורך מחזור. במצבים שבהם המחזור אינו אפשרי, החברה מעבירה את הפסולת לאתרי הטמנה מורשים. המחזור הוא חלק חשוב ביותר בשמירה על איכות הסביבה מכיוון שהמשמעות היא חיסכון של חומרים ואנרגיה שכרוכים בהפקת חומרי גלם מהטבע.

החברה פועלת בתחום המחזור מזה שנים רבות, וגאה בכך שהיא מעבירה כמויות גדולות של פסולת למחזור. יש לזכור שפסולת זו לא מגיעה לאתרי הטמנה, ובכך לא יוצרת הפרעה לנוף.

דחסניות אשפה

החברה מייצרת ומשווקת דחסניות אשפה. דחסניות אלו מאפשרות לצמצם את נפח הפסולת, וכך יש צורך בפחות משאיות להובלת אשפה. בצורה זו גם נוצר יותר מקום בפח, וקטן הצורך בפינוי תדיר של הפסולת. הדחסניות מותאמות לצרכים של הלקוח, לרבות סוג הפסולת, היקפה, משקלה ועוד.

שמירה על איכות הסביבה

חשיבות השמירה על איכות הסביבה

איכות הסביבה הינו נושא חשוב ביותר, שמשפיע על איכות החיים ועל הבריאות שלנו ושל הדורות הבאים. פסולת מהווה פגיעה חמורה באיכות הסביבה, מכיוון שחומרים מסוכנים מחלחלים לקרקע ומזהמים את מקורות המים. חלקיקים רעילים גם מתפזרים באוויר שאנו נושמים. ככל שכמויות הפסולת קטנות, כן קטנה ההשפעה הרעה של האדם על הסביבה. אחד הדברים הטובים ביותר שאפשר לעשות כדי לצמצם את כמויות הפסולת הוא מחזור. טכנולוגיות המחזור היום מאפשרות שימוש חוזר בחומרים רבים ומגוונים, מבלי לפגוע באיכות של המוצר שמיוצר מהחומר הממוחזר. חברת ארגמן גאה לתרום תרומה חשובה לתחום המחזור בישראל, בכך שהיא מעבירה פסולת למחזור לאתרי מיון ייעודיים.

תפריט נגישות

 

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

03-9103313