פינוי פסולת

חברת ארגמן איכות הסביבה בע"מ פועלת בתחום איסוף הפסולת, מחזורה או העברתה לאתרים מורשים. החברה משקיעה מאמצים רבים בשמירה על איכות הסביבה, בכדי שכולנו נהנה מסביבה נקייה יותר. החברה מטפלת בפסולת מכל הסוגים, ועובדת עם לקוחות רבים ושונים, לרבות: מפעלים, בתי חולים, רשתות שיווק ועוד.

אצלינו תהנו ממגוון שירותים:

איסוף פסולת ביתית

פינוי פסולת תעשייתית

פינוי גזם

טיפול הולם בפסולת עבור מועצות ורשויות מקומיות

החברה נמצאת בבעלות משפחתית ופועלת בתחום פינוי הפסולת מזה שנים רבות. השירות ניתן לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות, ותוך הקפדה על כל החוקים הנוגעים להגנה על איכות הסביבה. בעלי החברה רואים במחזור את הדרך הנכונה ביותר כדי לשמור על הארץ שלנו נקייה למעננו ולמען הדורות הבאים. השירות ניתן בכל חלקי הארץ ולכל סוגי הלקוחות.
אנו מפנים לאתרי מחזור כ- 27,000 טון פסולת בשנה, וכשהפסולת אינה ניתנת למחזור, הפינוי הינו לאתרי הטמנה מורשים. החברה פועלת תוך התאמה מלאה לתקנים ולדרישות החוק בתחום פינוי הפסולת.
תושבי מדינת ישראל מייצרים כ- 5.9 מיליון טון פסולת מדי שנה. חשוב ביותר לדאוג למחזור הפסולת היום בכדי להימנע מבעיה קשה יותר בעתיד.

עם לקוחותינו נמנים: רשת שופרסל, רשת קו אופ הריבוע הכחול, רשת רמי לוי, רשת יינות ביתן, IBM, פרטנר, מרכזי ביג בכל רחבי הארץ, בתי חולים בילינסון והשרון ועוד.

מכולה לפינוי פסולת - ארגמן איכות הסביבה
מכולה לפינוי פסולת רטובה - ארגמן איכות הסביבה

זקוקים למכולה לפינוי פסולת? מצאתם!

זקוקים לשירותיה של חברה המספקת פתרונות פינוי פסולת מתקדמים? ארגמן איכות הסביבה היא הכתובת הנכונה. החברה הינה בעלת וותק של שנים בתחום זה ונותנת דגש רב מאד לשירות ברמה גבוהה, למענה איכותי וגם שמירה על איכות הסביבה. החברה פועלת בפריסה ארצית ומתאימה את השירות לצרכיו הנקודתיים של הלקוח. לקבלת פרטים נוספים אודות שירותיה ומענה לכל שאלה, צרו קשר בטלפון – 072-3297949

תפריט נגישות

 

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

03-9103313