שרוולים לפינוי פסולת בצורה יעילה ובטוחה

 
 
בין אם מדובר על הקמה של מבנה חדש ובין אם מדובר על שיפוץ שלו, צריך להיות מוכנים לכך שבמהלך העבודות תיווצר כמות עצומה של פסולת בניין. את הפסולת הזו כידוע יש להעביר במהירות למכולות לאיסוף פסולת בניין, ומשם כמובן שמעבירים את המכולות הללו אל אתרים מורשים לפינוי פסולת בניין ולמחזור הפסולת. השאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם כאחראיים על הפרויקט היא כמובן, כיצד תעבירו מלכתחילה את כל הפסולת מאתר הבניה עצמו אל המכולות? אפשר כמובן שהפועלים יעסקו בזה - אבל אז אתם מבזבזים זמן יקר מפז. דרך הרבה יותר יעיה, היא פשוט להשתמש בשיטה של שרוולים לפינוי פסולת - שיהפכו את הפינוי ליעיל פי כמה.
 

כיצד השרוולים מסייעים לכם?

 
 
 
  • פינוי למטה בצורה מהירה - השיטה של שרוולים לפינוי פסולת היא נוחה מאד. את השרוולים עצמם מחברים לשתי נקודות. הנקודה האחת תהיה הנקודה התחתונה שהם הם יחוברו למכולות לפינוי פסולת. הנקודה השניה תהיה כלפי מעלה בחלק העליון - שם ניתן לחבר את השרוולים לקומות שונות במבנה. ברגע שיש הצטברות של פסולת בניין עושים משהו פשוט במיוחד - זורקים את הפסולת לתוך השרוול, והפסולת תגלוש למטה ישירות לתוך המכולה. כך מפנים את הפסולת בצורה נוחה ומהירה וחוסכים לא מעט זמן.
  • מהיכן משיגים את השרוולים?- זו שאלה חשובה מאד. כשאתם עומדים לקראת פרויקט של בניה או שיפוץ, חשוב מאד לפנות לחברה אשר תוכל לספק לכם שרוולים לפינוי פסולת במהירות ובכמות הנדרשת, בהתאם לאופי הפרויקט. כמובן שחברת ארגמן איכות הסביבה, כחברה מובילה בתחום של שירותים הקשורים לאיכות הסביבה – תוכל ותשמח גם לספק לכם את השרוולים הללו, כחלק מסל המוצרים שלה לפרויקטים בתחום הבניה. אנחנו גם נוכל לספק לכם מוצצים נוספים כגון המכולות לאיסוף הפסולת, ואף נפנה את הפסולת לאתרים המורשים.
  • נחוץ לשמירה על החוק - חשוב מאד להיות מודעים ליתרונות של שרוולים לפינוי פסולת לא רק מבחינת הנוחות בעת העובדה אלא גם מהבחינה של שמירה על החוק. אם לא משתמשים בשרוולים, יש לפועלים יותר נטייה להזניח את הנושא של פינוי הפסולת - וכך פסולת עלולה להישאר בתוך המבנה, או פשוט להיזרק לשטח הפתוח מבלי שאיש מפנה אותה. השארת פסולת בניין היא עבירה על החוק לכל דבר ועניין - והרשויות המקומיות יכולות לקנוס את מי שעושה זאת באופן משמעותי. חבל כמובן להיכנס לפינה הזו - ובמקום זה עובדים בצורה נוחה עם השרוולים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך אפשר להשיג את השרוולים?

 
טלפון אחד לחברת ארגמן איכות הסביבה, וגם אתם תוכלו לעבוד עם השרוולים הנוחים לפינוי פסולת ממבנים. אתם יכולים ליצור אתנו קשר בטלפון 072-3297949, ואתם מוזמנים גם להיכנס לעמוד צור קשר באתר שלנו ולמלא את פרטיכם.