פינוי פסולת

 
 
חברת ארגמן איכות הסביבה בע"מ פועלת בתחום איסוף הפסולת, מחזורה או העברתה לאתרים מורשים. החברה משקיעה מאמצים רבים בשמירה על איכות הסביבה, בכדי שכולנו נהנה מסביבה נקייה יותר. החברה מטפלת בפסולת מכל הסוגים, ועובדת עם לקוחות רבים ושונים, לרבות: מפעלים, בתי חולים, רשתות שיווק ואף לקוחות פרטיים.

החברה נמצאת בבעלות משפחתית ופועלת בתחום פינוי הפסולת מזה שנים רבות. השירות ניתן לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות, ותוך הקפדה על כל החוקים הנוגעים להגנה על איכות הסביבה. בעלי החברה רואים במחזור את הדרך הנכונה ביותר כדי לשמור על הארץ שלנו נקייה למעננו ולמען הדורות הבאים. השירות ניתן בכל חלקי הארץ ולכל סוגי הלקוחות.
 
 
ניתן ליהנות ממגוון שירותים:

  • איסוף פסולת ביתית
  • פינוי פסולת תעשייתית
  • טיפול הולם בפסולת בניין
  • פינוי גזם

עם לקוחות החברה נמנים: רשת שופרסל, רשת קו אופ הריבוע הכחול, רשת רמי לוי, רשת יינות ביתן, IBM, פרטנר, מרכזי ביג בכל רחבי הארץ, בתי חולים בילינסון והשרון ועוד.

 
 
 
פינוי פסולת
 
 
 
 
החברה מפנה לאתרי מחזור כ- 27,000 טון פסולת בשנה, וכשהפסולת אינה ניתנת למחזור, הפינוי הינו לאתרי הטמנה מורשים. החברה פועלת תוך התאמה מלאה לתקנים ולדרישות החוק בתחום פינוי הפסולת.

ציוד לפינוי פסולת
חברת ארגמן מחזיקה ב- 19 משאיות לפינוי פסולת, שמשרתות לקוחות מכל חלקי הארץ. כמו כן, היא מספקת מכולות לפינוי פסולת בכל הגדלים: 10,12,14,16,18,20,24,32 קוב. לרשותה של החברה עומדות גם משאיות עם מנוף, שמטפלות בפינוי גזם. בנוסף לכך, היא מייצרת ומשווקת דחסניות אשפה, שמאפשרות לצמצם את הנפח של הפסולת.

נתונים כלליים

תושבי מדינת ישראל מייצרים כ- 5.9 מיליון טון פסולת מדי שנה. חשוב ביותר לדאוג למחזור הפסולת היום בכדי להימנע מבעיה קשה יותר בעתיד.