פחי מחזור

 
 
מהו הדבר שעלול לגרום לפגיעה באיכות החיים שלנו? מדובר על מה שנמצא מתחת לאף של כולנו, אך לעתים קל להתעלם ממנו. מדובר כמובן על האשפה שאנו מייצרים. אנו מייצרים טונות של אשפה מידי שנה - בין אם מדובר על שאריות מזון, בקבוקי משקה, עיתונים, קופסאות, מוצרי קוסמטיקה ישנים, חיתולים, ועוד שפע של מוצרים, שאת רובם אנו זורקים לפח. חברת ארגמן איכותי הסביבה, היא מהחברות המובילות בישראל בתחומי פינוי אשפה ופתרונות מחזור, ואנו רוצים להציע לכם מחשבה חדשה על כל הנושא של פינוי האשפה - במקום לזרוק לפח ולגרום להצטברות של עוד זבל במדינתנו, אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר, ואנו נציב עבורכם פחי מחזור במוסדות הפרטיים, הציבוריים, וגם בשטחים הפתוחים השונים. כך בעזרת המחזור, נשלב יד ביד - ונבריא את עולמנו!
 

היתרונות של פחי המחזור של ארגמן

 
  • אין עוד פסולת - הרעיון מאחורי פחי מחזור של ארגמן איכות הסביבה הוא פשוט למדי: כמעט כל חומר שאותו אנו צורכים, יכול לעשות סיבוב נוסף אם עושים לו את העיבוד המתאים. עם זאת, ההפרדה בין סוגי הפסולת למחזור היא יקרה ועלולה לדרוש משאבים רבים שאין בהכרח. הפתרון הוא להציב כמה פחים שונים למחזור. אנו נספק לכם פחים לכל סוג של פסולת - פחים לבקבוקי זכוכית, פחים למוצרי פלסטיק, פחים לניירות וקרטונים, פחים לפסולת אורגנית של שאריות מזון, ועוד סוגים שונים של פחים בהתאם לצורך, וסוג הפסולת הרלוונטית למקום שבו הפחים יוצבו. כך בעצם, הצרכן בעצמו מבצע מראש את ההפרדה בין סוגי הפסולת, ובכל פח תצטבר פסולת למחזור מסוג ספציפי. כך תהליך המחזור יהיה מהיר יותר בהמשך, ידרוש פחות משאבים, והתוצאה היא כמובן - פחות פסולת!

  • אנחנו מפנים הכל - השירות המיוחד של ארגמן איכות הסביבה הוא לא רק בהצבה של פחי מחזור. כחלק מחברה שנותנת סל שירותים מלא ומקיף בתחום של פינוי פסולת, אנחנו כמובן גם נפנה את פחי המחזור בתדירות שאתם תקבעו, ובהתאם לכמות הפסולת שתצטבר בפחים. כך בעצם, אתם נמנעים ממצב של פחים שעולים על גדותיהם, ואינכם צריכים כלל להפנות בעצמכם משאבים לטובת הפינוי של הפסולת למרכזי המחזור. אנשי המקצוע שלנו יגיעו עד למקום, וירוקנו את כל פחי המחזור, ואנו מתחייבים כמובן לפנות את הפסולת למרכזי המחזור שיש בארץ. התהליך בעצם הוא כולו באחריותנו - ואתם רק צריכים להגיד לכלל השוהים במתחם להשתמש בפחי המחזור.
 
 

והיכן אפשר למקם את הפחים?

 
היכן שתרצו! לחברת ארגמן איכות הסביבה ניסיון בהצבה של פחי מחזור בתוך מסודות חינוך, רשויות מקומיות, בתי חולים, רשתות שיווק, חברות טכנולוגיה, ועוד. ניתן ליצור אתנו קשר דרך השארת פרטיכם באתר, וכן לחייג למספר הטלפון שלנו 072-3297949 ולקבל מענה בהקדם!
 
 
 
פחי מחזור אצל ארגמן