מכולות אשפה

 
 
חברת ארגמן איכות הסביבה מייצרת ומספקת ללקוחותיה מכולות אשפה בכל הגדלים, לרבות: 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24 ו- 32 קוב. ניתן לבחור במכולות סגורות (מכולות מסוג צפרדע) או פתוחות. ניתן גם להזמין מכולות בגדלים מיוחדים, שיותאמו באופן מדויק לצרכים של הלקוח, לרבות מבנה וגודל. מכולות אשפה המותאמות באופן מדויק לצרכים של המשתמשים, מעניקות פתרון מצוין לבעיית הפסולת במקומות עבודה ומגורים.

מכולות אשפה נמצאות בשימוש נרחב בתחום פינוי הפסולת, בדגש על פינוי פסולת בניין, פסולת תעשייתית, פסולת ביתית ועוד. חברת ארגמן משרתת בנאמנות קהל גדול של לקוחות עסקיים, מוסדיים ופרטיים בכל חלקי הארץ, ודואגת לפנות את כל סוגי הפסולת. כל משימה מתבצעת תוך שמירה על איכות הסביבה, ובהתאם לכל דרישות החוק והתקנים.

לחברת ארגמן יש ניסיון רב בתחום פינוי הפסולת והיא משקיעה מאמצים רבים בהעברת פסולת למחזור. צוות העובדים המוביל של החברה בעל ידע רב, ותמיד שמח להעניק ללקוח מידע אודות מחזור ופינוי פסולת. מכולות אשפה שהחברה מספקת מאפשרות להתמודד בצורה הטובה ביותר עם כל כמות של פסולת, בין אם היא צריכה לעבור למחזור ובין אם לאתר הטמנה.


 

השכרת מכולות אשפה אצל ארגמן

 
מתלבטים איזה סוג של מכולות אשפה יתאימו לכם? לחברת ארגמן יש פתרון בשבילכם. המומחים של החברה תמיד שמחים לייעץ ללקוח בבחירת המוצר הדרוש לו.
 
מכולות אשפה