מכולה לפינוי פסולת בניין

 
 
אם אתם מתחילים בשיפוצים סביב הבית שלכם, או שאתם קבלנים שמתחילים בפרויקט של בניה, אתם בוודאי מודעים לכך שבכל תהליכי הבניה והשיפוץ, הולכת להיווצר כמות עצומה של פסולת בניין. על פי חוק, אינכם יכולים פשוט לזרוק את הפסולת הזו בפחים הרגילים, משום שמדובר על כמות עצומה שתעלה על גדותיה בתוך הפחים הרגילים. מצד שני, ברור שזריקת הפסולת ברחוב לא באה בחשבון - ואף מדובר על עבירה לכל דבר ועניין. הפתרון הטוב ביותר, הוא כמובן להציב מכולה לפינוי פסולת בניין, אשר בה כלל הפסולת תיאגר, ואז תיאסף לאתרי ההטמנה המתאימים. אולם, איך אפשר להשיג את המכולות הללו? ומי מבצע את הפינוי? חברת ארגמן מתגייסת לעזרתכם, ומציעה לכם שירות נוח ומעולה לשליטה על פסולת הבניין.
 

מכולה לפינוי פסולת בניין - שירות נוח שחוסך לכם זמן

 
● מציבים את המכולה - קודם כל, חברת ארגמן מספקת לכם מכולה לפינוי פסולת בניין בהתאם לגודל הרצוי. לחברתנו יש מגוון רחב מאד של מכולות בגדלים שונים, בהתאם לכמות הפסולת אשר תצטבר. כך, בין אם מדובר על פרויקט גדול או קטן, אנו מספקים לכם מכולה בגודל המתאים. חשוב מאד לציין שאם יש לכם פרויקט שהוא ייחודי עם כמות יוצאת דופן של פסולת בניין - בחברתנו יש את היכולת גם לייצר במיוחד עבורכם מכולה בגודל אישי לפינוי הפסולת, כך שאתם בכל מקרה, תמיד תקבלו את המכולה המתאימה.
● טיפול בהיתרים - יש לזכור שלפני שמתחילים בפרויקט הבניין, עליכם לקבל היתר מתאים מהרשות המקומית שבה אתם פועלים. האישור כולל בין השאר היבטים של איכות הסביבה, וגם את הנושא של פינוי פסולת בניין באופן קבוע. ברגע שאתם יוצרים קשר עם חברת ארגמן, אתם בעצם חוסכים לעצמכם הרבה מאד התעסקות. ברגע שאתם חותמים אתנו על חוזה להצבה של מכולה לפינוי פסולת בניין ופינוי הפסולת, אנחנו נספק לכם את כל האסמכתאות הדרושות ואת טופס 4. כלל האישורים יראו כי אתם גם מתחייבים להצבת הפסולת, וגם שחברת ארגמן מפנה את הפסולת באופן קבוע ואך ורק לאתרי הטמנה מורשים - ואנו נספק אם צריך גם את השוברים שיעידו על כך. כך כמובן, שאתם תקבלו את ההיתר המתאים לפרויקט, ותוכלו לעמוד בכל הוראות הפיקוח.
● פינוי הפסולת עצמה - כפי שציינו, חברת ארגמן לא רק תציב מכולה לפינוי פסולת בניין סביב אתר הבניה שלכם, אלא גם תספק לכם שירות נוסף של פינוי הפסולת עצמה. כך, אתם לא תצטרכו להתעסק בכלל בהזזת הפסולת לאתרים המורשים. אנחנו נפנה הכל עבורכם, וכמובן אך ורק לאתרים מורשים על פי חוק, וכך נקיים את התהליך כהלכתו.
 
 

סוגרים לכם פינה חשובה

 
פינוי של פסולת בניין מהווה תהליך חשוב מאד לצד הבניה, אבל ברור שאתם לא תרצו להתעסק בה כל הזמן. לכן, שיחת טלפון אחת לחברת ארגמן - ואתם תוכלו להמשיך לבנות ללא בעיות.
 
 
 
מכולה לפינוי פסולת בניין