אודות ארגמן איכות הסביבה

 
 
חברת ארגמן איכות הסביבה הינה חברה בבעלות משפחתית של אב ובניו. החברה הינה בעלת ותק של שנים רבות בתחום המחזור, דוגלת במתן השירות הטוב ביותר לשביעות רצון הלקוח, תוך עידוד המחזור ושמירה על איכות הסביבה. המחזור הוא דרכנו לעזור לשמור ולשמר את ארצנו, ולדאוג לכך שתישאר ירוקה, נקייה ובריאה למעננו ולמען הבאים אחרינו.

היקף פעילות החברה הינו בפריסה ארצית בכל התחומים: איסוף פסולת ביתית, פסולת תעשייתית ופסולת בניין. השירות ניתן לגופים ציבוריים וכמובן גם לאנשים פרטיים.

עם לקוחותינו נמנים: רשת שופרסל, רשת קו אופ הריבוע הכחול, רשת רמי לוי, רשת יינות ביתן, IBM, פרטנר ועוד. בנוסף, משירותי החברה נהנים מבני תעשייה, מרכזי ביג בכל חלקי הארץ, בתי החולים בילינסון, השרון, אסף הרופא ועוד רבים נוספים.

חברתנו מפנה כ- 27,000 טון פסולת בשנה לתחנות מעבר מורשות בלבד, אשר ממיינות את האשפה וממחזרות בהתאם. תושבי מדינת ישראל מייצרים מדי שנה כ- 5.9 מיליון טון אשפה ואם לא נדאג עתה למחזר פסולת זו, נפגע בסביבתנו ובכך נחריף את מצבם של הדורות הבאים. פסולת שאינה ניתנת למחזור מועברת לאתרי הטמנה מורשים בלבד. החברה פועלת על פי כל התקנים ודרישות החוק. מטרתנו העיקרית היא אחת – להעניק פתרונות לניקיון מושלם למען סביבה ירוקה ועתיד טוב יותר.

אנו שמים את המחזור בראש פעילותינו.
 
 
שומרים על סביבה ירוקה
 
 
 
שירות אדיב